20 Sep
0

Basha viziton familjen e ish të persekutuarit Agron Fama në Durrës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur takimet në degët e PD, ku sot është ndalur në Durrës. Në një reagim në rrjetet sociale, Basha ka ndarë nga Durrësi një foto nga familja e Agron Famës, ish-i persekutuar në Savër dhe ...

Me Shume