fbpx

Author Archives: admin

27 May
0

PD: Vetëvrasja e kryefamiljarit në Lezhë, akuzë ndaj Edi Ramës

Zëdhënësja Vorpsi denoncon largimin e padrejtë nga puna të 55 vjeçarit, akt që e çoi atë drejt vetëvrasjes

Me Shume
27 May
0

PD: Mazhoranca refuzon të dëgjojë dëshminë për trafikun e drogës

Deputeti demokrat, Bedri Hoxha, njofton thirrjen e gazetarit Telnis Skuqi për të dëshmuar nesër në komisionin e medias

Me Shume
26 May
0

 Basha: Aleanca Kombëtare kundër Drogës do zgjerohet, do ta fitojmë betejën

Të nderuar deputetë, Me  lejoni të shpreh në emër të Partisë Demokratike, besoj në emër të opozitës dhe grupit të saj parlamentar,  kënaqësinë  tonë të veçantë për zhvillimin me sukses gjatë 4 ditëve fundit të javës që lamë pas, të ...

Me Shume
26 May
0

Basha: Aleanca Kombëtare kundër Drogës do zgjerohet, do ta fitojmë betejën

Mesazhi i Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, në mbledhjen e Grupit Parlamentar

Me Shume
26 May
0

Berisha: Statusi për Shqipërinë është plotësisht i merituar

Ish-kryeministri Berisha në një prononcim për TV Klan mbi zgjedhjet e zhvilluara për vendet në Parlamentin Europian

Me Shume
25 May
0

PD: Rama dhe Meta përkujtojnë fashizmin e kuq të Enverit

Deputeti Strazimiri dënon provokimin e djeshëm të mazhorancës me celebrimin e Kongresit të Përmetit që instaloi luftën e klasave dhe kalvarin e persekutimit të shqiptarëve

Me Shume
24 May
0

Berisha: Protesta madhështore, bashkë me rrotën e avionit ra edhe Rama

Ish-Kryeministri Berisha përballë gazetarëve në emisionin “Fakt”, nga Çim Peka

Me Shume
23 May
0

Basha: Kjo është Shqipëria e punës, e nderit, e ligjit e integrimit

Shqiptarët të bashkuar dhe në këmbë kundër drogës: Rama largohu

Me Shume
23 May
0

Ina pedagoge, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e saj përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume
23 May
0

Fatjoni nga Lushnja, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e tij përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume