Tags: "Zall Herr"

24 Sht
0

Basha nga Zall-Herri: Ndëshkimi i korrupsionit në nivelet e larta, fillimi i ndryshimt të vërtetë që presin shqiptarët

Kryetari i PD, Lulzim Basha,  në vijim të takimeve bisedoi sot me fermerët e zonës së Zall Herrit në Tiranë, ku dëgjoi prej tyre problematikat me të cilat ata përballen çdo ditë. Mungesa e mbështetjes nga fondet e bujqësisë, mungesa ...

Read More
05 Gus
0

Droga në repartin ushtarak të Zall Herrit, Gjunkshi: Shkelje e rëndë ligjore e një vendi anëtar i NATO-s

Ish-shefi i Shtabit të Forcave të Armatosura dhe anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi ka reaguar në lidhje me operacionin policor ku u zbulua një parcelë kanabisi në repartin ushtarak të Zall Herr në Tiranë. Në një postim ...

Read More