Tags: "thirrje"

15 Jan
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, thirrje Presidentit Begaj: Ktheni mbrapsht ndryshimet e njëanshme të ligjit për Komisionet Hetimore

  PRONONCIMI PËR MEDIAN I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA,  PËR GAZETARËT PAS SENACËS SË SOTME PLENARE   Dita e sotme provoi se interesat e qeverisë nuk janë normaliteti politikë, llogaridhënia dhe mbajtja e përgjegjësisë, por vazhdimi i teatrit me ...

Read More
12 Dhj
0

Basha mesazh demokratëve përmes videos: Bashkohuni me PD, ajo është familja juaj

Në 33 vjetorin e krijimit të PD, kryetari Lulzim Basha u drejtoi një ftesë të gjithë demokratëve të bashkohen me PD. Në fjalën e ti Basha garantoi demokratët se kontributi, angazhimi dhe sakrificat e tyre, nga me i vjetri tek ...

Read More
09 Gus
0

PD thirrje SPAK: Heto deri në fund aferën e inceneratorëve dhe kullat e Tiranës

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Çërraga Karabina thotë se PD shpreh shqetësimin e saj në lidhje me përfshirjen e qeverisë Rama në aferat korruptive, siç është rastit i inceneratorëve, por edhe projekti për ndërtimin e një kulle në qendër të ...

Read More