Tags: "Takimi"

01 Pri
0

Bashkëbisedimi i hapur i kryetarit të PD, Lulzim Basha, me Ermal Peçin dhe Marsid Gupin

  PJESË NGA BASHKËBISEDIMI I HAPUR I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, ME ERMAL PEÇIN DHE MARSID GUPIN   -Kur ishte procesi i anëtarësimit në NATO, dita s’ka qenë shumë në ministri seç ka qenë në ajër në takime në ...

Read More
28 Gus
0

Takimi me të zgjedhurit e PD në këshillat bashkiak, Basha: 120 zëra nëse do të kumbojnë për interesat e qytetarëve, nuk janë pak

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim më të zgjedhurit e PD në këshillat bashkiakë. Në fjalën e tij, Basha është shprehur se mbi 120 zëra nëse do të kumbojnë për interesat e qytetarëve, nuk janë pak, ...

Read More