Tags: "strukturat"

05 Aug
0

Basha: Përgjimet e “SKY” dëshmojnë se lidhja e politikës me krimit është një plagë e madhe për rendin dhe sigurinë. Vettingu në interes të qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takimin e radhës me drejtuesit politikë të qarkut të Dibrës. Takimin e ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Facebook, ndërsa ndër të tjera Basha shkruan se fokusi është tek përgatitja e Kuvendit ...

Me Shume
04 Aug
0

Basha vijon takimet për riorganizimin e PD: Ujësjellësat anembanë vendit në prag falimenti sepse janë kthyer në kuvli korrupsioni. Drejtësia të veprojë…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat drejtuese të PD-së në qarkun e Beratit. Basha ka bërë më dije se ka nisur puna për riorganizimin dhe ringritjen e forcës politike përballë qeverisë, që sipas tij, po ...

Me Shume
02 Aug
0

Basha me strukturat drejtuese të PD në Vlorë: Hetim parlamentar të fondeve IPARD

Pas Gjirokastrës, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar takimin e radhës ditën e sotme me drejtuesit politikë të qarkut të Vlorës. Basha shprehet se realiteti në Shqipëri është qytetarë të varfër, korrupsion i lartë. Sipas tij, vendimi i ...

Me Shume
01 Aug
0

Basha: Rruga e mirëqenies për shqiptarët do hapet kur të marrë fund pandëshkueshmëria në nivelet më të larta

Kryetari i Partisë Demoratike, Lulzim Basha, ka vijuar takimet me drejtuesit politikë të qarkut të Korçës, në kuadër të riorganizimit PD. Në postimin e tij në Facebook ku njoftoi dhe takimin, Basha tha se afera e Inceneratorëve dëshmon sesi metastazat ...

Me Shume