Tags: "Seladin Jakupllari"

12 Nov
0

PD, Jakupllari: Projektbuxheti 2024 jep pak para për shëndetësinë e qytetarëve, ndërsa kthehet në një thes abuzivizmi për qeverinë

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË, DEPUTETI DHE ANËTARI I KRYESISË SELADIN JAKUPLLARI   Te nderuar qytetare! Vazhdon gllaberimi i milionra eurove nga taksat e taksapagyesve shqiptare prej koncesioneve (PPP) korruptive ne shendetesi Ky projektbuxheti jep pak para për ...

Me Shume
17 Aug
0

Reagimi i deputetit të PD, Seladin Jakupllarri, për arrestimet e SPAK

Deputeti i PD dhe anëtar i komisionit Parlamentar të Shëndetësisë, Seladin Jakupllarri, ka përshëndetur punën e SPAK, siç shprehet ai, për luftën ndaj konçesioneve korruptive te qeverise ne shendetesi. Postimi i plotë: Pershendes dhe inkurajoj punen e veshtire dhe te ...

Me Shume