Tags: "rruga e Arbrit"

30 Pri
0

Nënkryetari i PD, Kreshnik Çollaku: Familja Cakoni në Fshatin-Fshat të Klosit, viktima e rradhës e abuzimeve me Rrugën e Arbrit

  REAGIMI I NËNKRYETARIT TË PD, KRESHNIK ÇOLLAKU   Abuzim kriminal ne Rrugen e Arberit. Familja Cakoni ne Fshatin-Fshat te Klosit,viktima e rradhes e abuzimeve te ndertimit te Rruges se Arbrit. Nje banese e kthyer e paperdorshme,e bllokuar ne te ...

Read More
29 Shk
0

Rruga e Arbrit, Gjunkshi: I bëj thirrje qeverisë t’i japë zgjidhje situatës së rënduar. Është koha që fajtorët të dalin para drejtësisë.

  SEKRETAR PËR SIGURINË KOMBËTARE DHE KOORDINIMIN EURO-ATLANTIK, XHEMAL GJUNKSHI   Stop abuzimit me rrugën e arbërit!   Është koha që fajtorët të dalin para drejtësisë.   Miq   Video qe flet sa nje mije fjalë.   Kjo video sapo ...

Read More
25 Nën
0

“Rruga që nuk mbaron kurrë”, nënkryetari i PD, Kreshnik Çollaku: Rruga e Arbrit një tallje me dibranët dhe një abuzim me taksat e qytetarëve

  Nënkryetari i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka denoncuar sërish rrugën e Arbrit, pasi siç shprehet ai është rrugë që nuk mbaron kurrë. Çollaku shprehet se kjo rrugë është një tallje me dibranët dhe një abuzim me besimin dhe taksat ...

Read More
04 Nën
0

Denoncimi i nënkryetarit të PD, Kreshnik Çollaku: Abuzimet me fondet e “Rrugës së Arbrit” bën që aksi mos të përballoj as shirat!

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka denoncuar sërish sot “Rrugën e Arbrit” ku shprehet se cilësia e dobët e punimeve ka bërë që mos të përballoj edhe shirat e orëve të fundit. Deputeti demokrat, gjithashtu zotohet se edhe për ...

Read More