27 Oct
0

PD mbështet SPAK dhe e inkurajon atë të hetojë dhe të çojë para drejtësisë këdo qe ka abuzuar me pasuritë e shqiptarëve

Reagimi i nënkryetarit të PD, Roland Bejko: Halli i Sali Berishes nuk është dhe nuk duhet të jetë më halli i demokratëve, as i shqiptarëve. Kriza e Sali Berishës, nuk mund të jetë edhe kriza e PD, as e demokracisë ...

Me Shume