01 Mar
0

U rikthyen në PD, Basha pret në seli Fitnete Krosin dhe Qazim Rexhepin

    POSTIMI I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA:   Kryetari i PD, priti sot në selinë e PD, dy zyrtarë të Rithemelimit në Klos të cilët janë rikthyer në PD. Bëhet  Fitnete Krosi dhe Qazim Rexhepin kontribues të hershëm ...

Read More