Tags: "policit"

13 Maj
0

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Enkelejd Alibeaj, reagon për vrasjen e efektivit të policisë: Kambanë alarmi për qytetarët e zakonshëm! Të zbardhet sa më shpejt ngjarja.

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar për vrasjen e efektivit të policisë në qytetin e Fierit. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Alibeaj, shprehet se ky është një sinjal i dyfisht dhe një kamban alarmi për brishtësinë që ...

Read More
24 Sht
0

Vrasja e policit në Kosovë, reagon Basha: I tronditur nga kjo ngjarje! Jemi në krah të Policisë së Kosovës, Beogradi të distancohet prerazi nga sulmi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar për sulmin ndaj policisë dhe vrasjen e policit në Kosovë. Basha thotë se ndihet i tronditur nga kjo ngjarje ndërsa lutjet shkojnë për familjarët dhe kolegët e punonjësit që humbi jetën në ...

Read More