Tags: "perplasjet"

30 Tet
0

Përplasjet në Kuvend/ Reagon nënkryetari i PD, Kreshnik Çollaku: Një opozitë që dhunon veten e saj dhe të tjerët, është ajo ç’ka i duhet Edi Ramës!

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, njëherësh edhe deputet i kësaj force politike, ka reaguar për përplasjen e ndodhur ditën e sotme mes deputetëve të Rithemelimit me ata të Partisë Socialiste. Çollaku shprehet se një opozitë që dhunon veten e ...

Read More
13 Kor
0

Përplasja në Kuvendin e Kosovës, Kreshnik Çollaku: Shqiptarëve u duhet uniteti, jo përçarja

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka reaguar për përplasjen e ndodhur ditën e sotme në parlamentin e Kosovës. Çollaku shprehet se ky është shembull i keq që dëmton imazhin e shqiptarëve.   Reagimi i plotë i deputetit Kreshnik Çollaku: ...

Read More