20 Oct
0

Berisha-Rama sulm të koordinuar ndaj PD, zëdhënësja e PD: Ortakët e kullave tregojnë frikën e tyre nga SPAK

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina, i është përgjigjur sulmeve të Sali Berishës dhe Edi Ramës ndaj PD. Karabina shprehet se aleanca e kullave u bë sërish bashkë për të sulmuar PD-n dhe kryetarin e saj. Duke iu drejtuar Berishës, ...

Me Shume