Tags: "Non grata"

10 Nov
0

Aleanca e kullave dhe non grata-ve nuk do e mbajnë peng PD dhe Shqipërinë me paratë e krimit që po financon baltën mediatike dhe politike për t’i ikur drejtësisë

  DEKLARATË E ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA   Tymueset e Sali Berishës për t’ju  fshehur hetimeve të SPAK, nuk habisin më askënd. Fushata e tij e mjerueshme tregon se ai për interesat e tij personale është gati të ...

Me Shume
20 Oct
0

Nënkryetari i PD, Roland Bejko, nxjerr videon: Non grata tallet me njerëzit që i shkojnë pas. Sali Berisha është ortaku më i vlefshëm i pushtetit të korruptuar të Edi Ramës

Postimi i plotë i nënkryetarit të PD, Roland Bejko:   Non grata vijon të tallet pa u skuqur me njerëzit që ende i besojnë revolucionit të tij imagjinar me prova gjenerale. Nuk duhet marrë seriozisht. Sali Berisha është ortaku më ...

Me Shume
10 Oct
0

“Oportunizmi i turpshëm i Bardhit”/ Karabina: Nuk ka parime, bashkëpunon me non gratën për përfitime

Zëdhënesia e PD, Mirela Karabina, ka reaguar pas deklaratave të Berishës dhe Bardhit nga selia e Kuvendit. Përmes Facebook, ajo deklaron se oportunizmi i Gazment Bardhit është i turpshëm dhe nuk ka lidhje me parimet. Në reagim bashkëlidhet një video ...

Me Shume
03 Oct
0

“Aleanca e Kullave dhe non gratave s’do marrin peng PD-n”, Oriola Pampuri: Natën marrin leje ndërtimi nga Rama dhe ditën sulmojnë PD

Deputetja dhe nënkryetarja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka reaguar për deklaratat e Sali Berishës se Rama kërkon të emërojë përfaqësuesit e opozitës në Kuvend. Pampuri shprehet se natën marrin leje ndërtimi nga Edi Rama për kullën 64 kate, dhe ...

Me Shume