Tags: "Mirela Karabia"

05 Pri
0

Amnistia penale, Karabina: Lindita Nikolla lejoi të marrin pjesë në Kuvend, në kundërshtim me Rregulloren, deputetë të përjashtuar më parë

  DEKLARATA E ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA Që Edi Rama është në pazar me Sali Berishën kjo dihej dhe qartësohet përditë dhe më shumë. Është në pazar, jo sepse e do, por sepse vetëm me Berishën përballë mund ...

Read More
02 Nën
0

PD: Dënimi i McGonigal rrëzoi skenarin e sulmeve kundër Bashës dhe PD dhe nxorri zbuluar autorët e tyre.

NJOFTIM PËR MEDIAN I PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË   Reagimi i zëdhëneses së PD Mirela Karabina:   Në disa media media është publikuar i deformuar sot një shkrim me disa të pavërteta të marra copy-paste nga vala e shpifjeve kundër ...

Read More