Tags: "Mirel Mertiri"

18 Kor
0

Rama refuzon interpelancën e kërkuar nga PD, Bardhi: Po e shndërrojnë Parlamentin në një dyqan personal të Zotos dhe Mërtirit

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, reagoi pas mbledhjes së konferencës së kryetarëve e cila rrëzoi kërkesën e PD për interpelancë me kryeministrin Edi Rama, lidhur me aferën e Inceneratorëve. Sipas Bardhit, mazhoranca po e shndërron Parlamentin ...

Read More
13 Kor
0

Deputetja Pampuri risjell në vëmendje denoncimin e para një viti: Ahmetaj dhe Gjiknuri udhëtime jashtë shtetit me Mërtirin dhe Zoton

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, me anë të një postimi në facebook ka risjellë në vëmendje deklaratën e para një viti ku denonconte ish-ministrat Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknuri se kishin udhëtuar jashtë vendit me biznesmenët e inceneratorëve që ...

Read More