29 Oct
0

Basha ndjek shfaqjen “Mbreti po vdes”: Performanca e shkëlqyer e brezit të ri të aktorëve, përmes komikes dhe groteskes i flet mjeshtërisht edhe realitetit tonë shoqëror e politik

Kreu i PD, Lulzim Basha, bashkë me bashkëshorten e tij, Aurela Bashën, kanë ndjekur shfaqjen “Mbreti po vdes”, nën drejtimin të regjizorit Armand Bora. Basha ka shpërndarë foto në facebook me momente nga shfaqja dhe shprehet se performanca e shkëlqyer ...

Me Shume