06 Feb
0

ryetari PD, Lulzim Basha, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të “Mbretëreshës së valles shqiptare” Lili Cingu

Postimi i plotë i krut të PD, Lulzim Basha: I hidhëruar nga lajmi i ndarjes nga jeta i ikonës dhe “Mbretëreshës së valles shqiptare”, Lili Cingu. Falë talentit dhe punës së saj të palodhur, Lili Cingu ishte pararojë e një ...

Me Shume