20 Shk
0

33 vjetori i rrëzimit të shtatores së diktatorit, Basha kërkon hapjen e dosjeve të bashkëpunëtorëve të UDB dhe KGB

  Pjesë nga fjala e kryetarit të PD, Lulzim Basha, në aktivitetin e organizuar nga Fondacioni për Liri dhe Demokraci, në kuadër të 20 shkurtit:   Dosjet famëkeqe të sigurimit të shtetit vazhdojnë të luajnë një rol në kontrollin politik ...

Read More