Tags: "kafe"

27 Sht
0

Basha nis ditën nga Shkodra. Takim me pedagogët, në fokus lufta kundër korrupsionit dhe reforma zgjedhore

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  e nisi mëngjesin sot në Shkodër ku do të zhvillojë takime me qytetarë gjatë gjithë ditës së sotme. Në kuadër të turit të tij në gjithë vendin, kreu demokrat këtë herë është ndalur në ...

Read More
26 Sht
0

Basha nis ditën në zemër të Tiranës, takime me qytetarë në degën 8

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në vijim të turit të tij të takimeve,  e ka nisur ditën sot sot në lagjen e tij të vjetër në Tiranë, tek lagjja 8, aty ku ka lindur dhe është rritur. Me një ...

Read More
22 Sht
0

Kreu i PD kafe dhe bisedë të hapur me qytetarë të Tiranës te Pazari i Ri

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar edhe gjatë pasdites takimet derë më derë, për të dëgjuar e bashkëbiseduar me qytetarët. Situata ekonomike është e veshtirë, papunësia e lartë, çmimet janë rritur dhe vëmendja e qeverisë mungon. Qytetaret duan ...

Read More