Tags: "infrastruktura"

03 Maj
0

“Spitallës i mungon infrastruktura bazë”, denoncimi i kreut të PD, Durrës, Joni Myshketa: Ujërat e zeza janë rrezik për mijëra banorëve që jetojnë aty

Kryetari i degës së PD, Durrës, Joni Myshketa, në një postim në facebook, denoncon mungesën e infrastrukturës bazë në zonën e Spitallës, në qytetin e Durrësit. Ai shprehet se “pa rrugë dhe kanalizime jeta në të duket sikur nga ngecur ...

Read More
15 Nën
0

Nënkryetari i PD publikon videon, Çollaku: Veriu i harruar nga qeveria, banorët e Klosit rrezikojnë jetën në ura teli

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, denoncon se Bashkia Mat e Klos janë më të harruarat në investime infrastrukturore të qeverisë. Deputeti democrat ka postuar dhe një video të në Facebook, pamjet e të cilës tregojnë se si banorët e ...

Read More
03 Tet
0

Protesta në Zall Herr, Pampuri: Sot vijon ende të protestohet për mungesë infrastrukture në zona fare pranë Tiranës

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka mbështetur protestën e banorëve të Zall Herrit për mungesën e infrastrukturës rrugore. Në një postim në Facebook, Pampuri shprehet se rruga është pengesë për të dërguar fëmijët në shkollë, për të marrë shërbime ...

Read More