10 Aug
0

Basha përkujton Havzi Nelën: Lavdi përjetë! Sfidoi dhe ngriti zërin kundër çdo krimi të diktaturës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka përkujtuar poetin Havzi Nela në përvjetorin e vrasjes së tij.cBasha shkruan se 35 vjet më parë regjimi gjakatar vari në litar në mes të Kukësit poetin që i këndoi lirisë. Kryedemokrati mw tej ...

Me Shume