12 Dec
0

Basha ndan fotot nga festa e 33 vjetorit të PD

Kryetari i PD, Lulzim Basha, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit fotot dhe videot e folësve në festën e 33 vjetorit të PD “Ne e kemi bërë zgjedhjen tonë: Partia Demokratike është e Shqipërisë! Çdo gjë ...

Me Shume