Tags: "ekonomike"

23 Nën
0

Basha, viziton investimin modern në therrtoren e Gramshit: Problem sot është situata ekonimike që ka diktuar në rënien e fuqisë blerëse

  Kryetari i PD, Lulzim Basha, pa nga afër një investim modern që është kryer në thertoren e Gramshit, duke mundësuar një sherbim të sigurt dhe cilesor për konsumatorët. “Problem sot është situata ekonimike që ka diktuar në rënien e ...

Read More
13 Tet
0

Basha vijon takimet në Lushnje, zhvillon bashkëbisedim me banorët e Allkajt

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim edhe me banorët e njësisë administrative Allkaj në Lushnje. Situata e vështirë ekonomike ishte problemi që u diskutua, ndërsa sipas Bashës në kushtet e një rritje të madhe të çmimeve, shumë ...

Read More
23 Sht
0

Basha pas takimeve me qytetarë dhe sipermarrës në Krujë: Folëm për situatën ekonomike dhe gjendjen e vështirë me të cilën po përballet shumica e familjeve krutane

Kreu i PD Lulzim Basha, pas takimeve që zhvilloi sot në qytetin e Krujës me qytetarë dhe sipërmarrës shprehet se është folur për gjendjen e vështirë me të cilën po përballet shumica e familjeve krutane. Në një postim në Facebook, ...

Read More