20 Jan
0

Reagimi i Sekretarit për Marrëdhëniet me Publikun, Edvin Kulluri: “Donika e Rilindjes” mundohet të fshehë përpjekjen e Ramës për zgjeruar pushtetin e tij

  REAGIMI NË EMËR TË PD, NGA SEKRETARI PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI   Spiropali ose kjo pasardhese e familjes aristokrate te Arianiteve, qenka nervozuar me shqetesimin e ngritur nga Kryetari i Partise Demokratike se Skenderbeu dhe kaloresit e ...

Me Shume