Tags: "denoncime"

17 Aug
0

“Disa nuk donin të dëgjonin”, Hasa: Lulzim Basha denonconte që para 7 vitesh koncesionet e qeverisë

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Endri Hasa, në një postim në Facebook, ma risjell në kujtesë denoncimet e para 7 viteve të kryetarit të PD Lulzim Basha për koncesionet e qeverisë ku një prej tyre ishte dhe ai i ...

Me Shume
18 Jul
0

Oriola Pampuri poston videon: Për 6 vjet PD denoncoi aferën e inceneratorëve

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka shpërndarë një video të denoncimeve të bëra nga Lulzim Basha që në vitin 2017 për aferën e inceneratorëve. Pampuri shprehet se për 6 vjet PD denoncoi aferën e inceneratorëve por Rama i doli ...

Me Shume