Tags: "deget"

24 Jan
0

Dita ndërkombëtare e arsimit, deputetja Eralda Tase: Arsimi është në krizë, të rinjtë po largohen dhe degët e mësuesisë nuk po preferohen më!

  REAGIMI I ANËTARES SË KRYESISË SË PD, DEPUTETJA ERALDA TASE BANO   Dita ndërkombëtare e arsimit duhet të shërbejë si një moment reflektimi për ҫka po ndodh ҫdo ditë. Arsimi është në krizë. Të rinjtë po largohen dhe degët ...

Read More
03 Nën
0

FRPD nis punën për riformatimin e strukturave në të gjithë vendin

Forumi Rinor i Partisë Demokratike, ka nisur punën për riformatimin e strukturave në të gjithë vendin, pjesë e ringritjes së PD. Në këtë kuadër, nën drejtimin e Sekretarit për Rininë në PD, Blendi Sula, u zhvillua një takim me steukturat ...

Read More