Tags: "dega 4."

21 Feb
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, në Kuvendin Zgjedhor të degës nr 4 të PD, Tiranë

  Kreu i Partisë Demokratike Lulizm Basha, mori pjesë në Kuvendi Zgjehdor të degës numër 4 të PD Tiranë. Në fjalën e tijm zoti Basha foli edhe për propozimin e PD për vettingun e politikanëve që nuk është kujtuar asnjë ...

Me Shume
29 Jun
0

FJALA E KANDIDATIT PËR KRYETAR, LULZIM BASHA, ME STRUKTURAT E PD NË DEGËN 4 TË TIRANËS

Partia Demokratike është partia e parë opozitare, partia e shpresës shqiptare dhe pa asnjë diskutim i takon të rikthehet në vendin që i ka dhënë historia dhe shqiptarët, sigurisht në një aleancë të fortë me SHBA, Britaninë e Madhe dhe ...

Me Shume