30 Gus
0

PD zbulon vendin ku do të mbahet Kuvendi Kombëtar

Të shtunën, 2 shtator, ora 10:00 në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”, mblidhet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike. Në një moment vendimtar për të ardhmen e vendit, ne zgjedhim reformimin dhe modernizimin e forcës sonë politike, për t’ju përgjigjur sfidave ...

Read More