17 Jan
0

Basha pret zëvendëskryeministrin e Maqedonisë: Avancimi i të drejtave të shqiptarëve arritje e politikës e shoqërisë maqedonase dhe e faktorit shqiptar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti sot në takim zëvendëskryeministrin e Maqedonisë, z.Bujar Osmani me të cilin ndau vlerësimin për arritjet e fundit në vendin fqinj në avancimin e të drejtave të shqiptarëve, siç është dhe ligji për përdorimin ...

Read More