Tags: "bandat"

01 Sep
0

Lulzim Basha: Rama dhe Berisha janë binomi tregues i lidhjeve të politikës me bandat, krimin dhe korrupsionin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se Rama e Berisha janë binomi tregues i lidhjeve të politikës me bandat dhe krimin. Në një postim në Facebook, Basha shprehet se aleanca e tyre s’fshihet dot pas llumit dhe shpifjeve, ...

Me Shume
08 Jul
0

Gazment Bardhi: Ngjarja e rëndë në Krujë është gjunjëzim dhe dështim i shtetit përballë bandave me pushtet politik

Reagim i Kryetarit të Grupit Parlamentar të PD, Gazment Bardhi: Ngjarja e rëndë e Krujës është thelbi i qeverisjes së Edi Ramës. Është po aq shokuese sa dhuna shtazarake e fisit Rraja, pafuqia e institucioneve për të vepruar dhe për ...

Me Shume