19 Nën
0

Kreu i PD, Lulzim Basha ndjek shfaqjen e njohur “Ata nuk trokasin kurrë”

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ndjekur mbrëmjen e sotme shfaqjen teatrale “They never knock”, e përkthyer në shqip “Ata nuk trokasin kurrë”. Zoti Basha shkruan se produksioni teatral me tekstin dhe regjinë e Armand Borës, vë në skenë ...

Read More