Tags: "aludimet"

16 Jan
0

Reagimi i PD për aludimet e disa mediave lidhur me qëndrimin e kryetarit Lulzim Basha

  REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË   Partia Demokratike hedh poshtë aludimet dhe dizinformimin lidhur me qëndrimin e Kryetarit të Partisë Demokratike  z. Lulzim Basha të bëra nga Balkanweb, News 24 dhe gazeta “Panorama”. Lulzim Basha një ...

Read More
15 Sht
0

PD përgënjeshtron aludimet për negociata me Nikollën dhe Çuçin: Zgjedhja e Avokatit të Popullit nuk ka nevojë për pazare individuale, por për proces të hapur e transparent

Nënkryetarja dhe deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka bërë një sqarim publik lidhur me disa lajme ku thuhej se Partia Demokratike i kërkon Lindita Nikollit dhe Bledar Çuçit të negociojë për zgjedhjen e Avokatit të Populit. Me anë të ...

Read More