Tags: "aleanca e kullave"

16 Jan
0

Nënkryetari i PD, Roland Bejko: “Aleanca e Kullave”, pasi nuk ia doli të mbajë peng Reformën Zgjedhore, filloj të mashtrojë, dizinformoj, duke u ndihmuar edhe nga zëdhënësit  e tyre nëpër media

    REAGIM I NËNKRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, ROLAND BEJKO     “Aleanca e Kullave”, pasi nuk ia doli të mbajë peng Reformën Zgjedhore, filloj të mashtrojë, dizinformoj, duke u ndihmuar edhe nga zëdhënësit  e tyre nëpër media.   Sot, ...

Me Shume
13 Nov
0

“Aleanca e kullave nuk do ta shndërrojë PD kundër partnerëve amerikano-britanikë”, nënkryetari i PD, Roland Bajko: Pseudo aksioni opozitar është thjesht bashkëpunim me Edi Ramën për t’i bërë presion SPAK-ut

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Roland Bejko, shprehet se aleanca e kullave dhe non grata nuk do ta shndërroje kurrë PD në mburojë të interesave kriminalo korruptive dhe kunder partnerëve Amerikano-Britanikë. Zoti Bejko thotë se pseudo aksioni opozitar është thjesht bashkëpunim ...

Me Shume
07 Oct
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabanina: Aleancës së Kullave i është bashkuar së fundmi dhe aleanca e bashkëpunëtoreve të sigurimit të shtetit që hedhin baltë mbi PD-në

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina shprehet se aleanca e kullave, nongratave dhe e bashkëpunëtorëve të sigurimit të shtetit nuk do ta mbajnë dot peng Partinë Demokratike të Shqipërisë. Një postim në facebook, Karabina shkruan se sado të përpëliten nuk ...

Me Shume