Tags: "administrata"

12 Maj
0

Basha ironizon Ramën: Kthim të mbarë administratës nga ekskursioni i shtrenjtë. Nacionalizmi shterp, gjethe fiku për korrupsionin dhe premtimet e pambajtura

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar atë që ai e quajti ekskursion të shtrenjtë në Greqi të administratës shtetërore. Basha thotë se kryeministri po mundohet të fshehë me gjethe fiku korrupsionin dhe ...

Read More
04 Mar
0

Denoncimi i PD: Pushtetarët qendrorë dhe lokalë ushtrojnë presion ndaj punonjësve të administratës publike për t’u anëtarësuar në Partinë Socialiste

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, NËNKRYETARI, ROLAND BEJKO   Partia Demokratike e Shqipërisë denoncon presionin e jashtëzakonshëm që është duke u ushtruar ndaj administratës publike lidhur me fushatën e anëtarësimeve në Partinë Socialiste. Ajo që po paraqitet për propagandë si ...

Read More