Tags: "zedhenese"

21 Aug
0

“Vendimi i Celibashit është kundër PD”, Karabina: Komisioneri është në shërbim të oligarkisë politike

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË, ZËDHËNËSJA MIRELA KARABINA Komisioneri Celibashi, edhe njëherë si në zgjedhjet lokale të 14 majit, ka marrë një vendim politik kundër Partisë Demokratike dhe në shërbim të oligarkisë politike, duke emëruar Partinë e Lirisë si ...

Me Shume
31 Jul
0

Mirela Karabina merr postin e zëdhënëses së PD

Mirela Karabina është emëruar zëdhënëse e Partisë Demokratike. Në një postim në Facebook, Karabina ka falenderuar anëtarët e kryesisë dhe kryetarin Lulzim Basha për besimin e dhënë dhe shprehet se do të jap kontributin e saj për një PD që ...

Me Shume