28 Kor
0

Jorida Tabaku: Vizion për një Shqipëri të pastër nga korrupsioni dhe paratë e pista!

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se ligji për investimet strategjike duhet të ishte zhbërë. Me anë të një postimi në Facebook, Tabaku ka shpalosur vizionin për një Shqipëi të pastër nga korrupsioni dhe paratë e pista. Sipas Tabakut, ...

Read More