Tags: "pergjimet"

11 Gus
0

Roland Bejko: Përgjigjet e munguara të Edi Ramës për kullën mal të “revolucionit” në mes të Tiranës

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Roland Bejko, ka reaguar ndaj Kryeministrit Edi Rama lidhur me shumëkatëshin “Mali i Tiranës”, që pritet të ndërtohet në lulishten pas TOB. Në një postim në Facebook, Bejko shkruan se Edi Rama nuk u ...

Read More
05 Gus
0

Basha: Përgjimet e “SKY” dëshmojnë se lidhja e politikës me krimit është një plagë e madhe për rendin dhe sigurinë. Vettingu në interes të qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takimin e radhës me drejtuesit politikë të qarkut të Dibrës. Takimin e ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Facebook, ndërsa ndër të tjera Basha shkruan se fokusi është tek përgatitja e Kuvendit ...

Read More