Tags: "pergjigje"

03 Mar
0

“Harroje amnistinë për zyrtarët e korruptuar”, Pampuri i përgjigjet Spiropalit: Kush nuk vjedh dhe nuk bashkëpunon me krimin, për ju fle gjumë

  Reagimi i nënkryetares së PD, Oriola Pampuri:   Pas çdo zyrtari të korruptuar që shfaqet në derë të SPAK-ut, Edi Rama dhe shpura e tij shfaqen kërcënues ndaj institucioneve të drejtësisë. Pas përpjekjeve për të ngritur komision që të ...

Read More
21 Shk
0

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Indrit Sefa, i përgjigjet ministrit Manja: Doli pa u skuqur si burracak për të justifikuar vendimin që synon të annistojë të korruptuarit e tyre. PD nuk do bëhet kurrë pjesë e këtij pazari të ndyrë dhe kërkon tërheqjen e këtyre ndryshimeve

  Reagimi i plotë i plotë i sekretarit për çështjet ligjore në PD, Indrit Sefa:   Sot ministri i drejtësisë doli pa u skuqur dhe pa u zverdhur si burracak për të justifikuar vendimin që synon të annistojë të korruptuarit ...

Read More
17 Shk
0

Kulluri i përgjigjet Toni Gogut: Nervozizmi qe ka kapluar Rilindasit lidhur me denimin e McGonigal, nuk eshte nje ceshtje e PD apo Lulzim Bashes!

  Reagimi i sekretarit për marrëdhëniet me publikun në PD, Edvin Kulluri:   Partia Demokratike ka denoncuar me kohe tentativat e Rames permes McGonigal per te nderhyre ne punen e organeve ligjzbatuese amerikane. Koha tregoi se Partia Demokratike kishte te ...

Read More
17 Shk
0

Nënkryetarja e PD, Pampuri i përgjigjet Spiropalit: Pampuri i reagon Spiropalit: Turp, të keqpërdorësh vizitën e sekretarit të shtetit për të mbuluar aferën Mcgonigal të Ramës

  Reagimi i nënkryetares së PD, Oriola Pampuri: Elisa në botën e doganave paska përdorur sot Sekretarin Blinken për të justifikuar përfshirjen e Ramës në aferën McGonigal kundër Lulzim Bashës. E turpshme, skandaloze të keqpërdorësh mikun dhe aleatin strategjik të ...

Read More