Tags: "para"

31 Kor
0

Zhvlerësimi i euros, Tabaku: Korrupsioni blen shtëpi me para të pista

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, me anë të një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me rënien e monedhës europiane gjatë muajve të fundit në Shqipëri. Sipas Tabakut forcimi i lekut nuk i shërben mirëqenies së familjeve shqiptare. Ajo ...

Read More
28 Kor
0

Jorida Tabaku: Vizion për një Shqipëri të pastër nga korrupsioni dhe paratë e pista!

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se ligji për investimet strategjike duhet të ishte zhbërë. Me anë të një postimi në Facebook, Tabaku ka shpalosur vizionin për një Shqipëi të pastër nga korrupsioni dhe paratë e pista. Sipas Tabakut, ...

Read More