Tags: "opozites"

09 Maj
0

Sekretari Ligjor i PD, Indrit Sefa: Mos u lodh kot të interpretosh përgjigjen e SPAK, është e qartë si drita e diellit

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Indrit Sefa, i është përgjigjur opozitarëve që bashkuan votat me partinë socialiste për amnistinë penale. Sefa shprehet se të bësh diskutime me hile dhe marifete gjyhësore është cinizëm dhe të mohosh të vërtetën që ...

Read More
05 Tet
0

“Votoni vetting-un e politikanëve”, Basha në Kuvend: Disa deputetë të opozitës kanë vendosur të bëjnë luftën e tyre të ndyrë personale, në sallën e parlamentit

Kreu i PD-së Lulzim Basha foli për aleancë kullash dhe njerëz që sulmojnë PD-në për interesa personale. Sipas tij, disa deputet të opozitës kanë kanë vendosur të bëjnë luftën e tyre të ndyrë personale, në sallën e parlamentit, në tradhti ...

Read More