Tags: "njesia 4"

30 Sep
0

Basha me të rinjtë në njësinë 4 në Tiranë: U kërkova që të mos e shohin politikën si spektatorë, por të bëhen pjese e saj

Kryedemokrati, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinjtë e njësisë 4 në Tiranë. Gjatë këtij takimi, zoti Basha u njoh me shqetësimit e tyre por dhe mendimet se si mund të dilet nga kjo situatë, e cila po ...

Me Shume
30 Sep
0

Basha me qytetarët: Korrupsioni po shkatërron ekonominë. Të heqim çdo imunitet për deputetët dhe qeveritarët që hetohen nga SPAK

Kryetari i PD vijon sot turin e takimeve dere me dere me  qytetaret në  njesine 4 ne Tirane. Fillimisht ai u ndal ne zonën e  “Oxhakut” dhe pranë shkollës “Bajram Curri”, ku u takua me qytetarë, tregtarë dhe sipërmarrës të ...

Me Shume