14 Aug
0

Partia Demokratike i kërkon dhe njëherë SPAK që të nisë hetimet mbi kullën pas TOB dhe ndërtimet e tjera në kryeqytetit

Zëdhënësja Partisë Demokratike, Mirela Karabina, në një deklaratë për mediat i ka kërkuar edhe një herë SPAK-ut që të hetojë kullën që do të ndërtohet në qendër të Tiranës pas TOB. Karabina shprehet se të gjjthë raportet ndërkombëtare vitet e ...

Me Shume