26 Kor
0

Gara në PD, Basha takim me demokratët e Malësisë së Madhe

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vazhduar takimet me qytetarët e Malesine e Madhe në kuadër të fushatës për zgjedhjet e 29 korrikut. Basha ka ngritur akuza ndaj qeverisë Rama për çmime e larta dhe korrupsionin që ...

Read More