Tags: "Kreshnik Çollku"

04 Nov
0

Denoncimi i nënkryetarit të PD, Kreshnik Çollaku: Abuzimet me fondet e “Rrugës së Arbrit” bën që aksi mos të përballoj as shirat!

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka denoncuar sërish sot “Rrugën e Arbrit” ku shprehet se cilësia e dobët e punimeve ka bërë që mos të përballoj edhe shirat e orëve të fundit. Deputeti demokrat, gjithashtu zotohet se edhe për ...

Me Shume
28 Oct
0

PD: Berisha njësoj si Rama, sulmon mikun e PD dhe të shqiptarëve, Gunther Krichbaum.

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, NËNKRYETARI KRESHNIK ÇOLLAKU Prej disa ditesh ndodhet në një vizitë zyrtare në Tiranë, deputeti i Bundestagut gjerman dhe zëdhënës i CDU-së Gjermane për çështjet Europiane, miku i Shqipërisë dhe i Partisë Demokratike, Gunter Krischbaum. Gunter ...

Me Shume