16 Gus
0

Djali i saj vrau inxhinierin në Vlorë/ PD sërish thirrje ILD: Anëtarja e KLD të japë dorëheqjen dhe të hetohet

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ZËDHËNËSJA MIRELA KARABINA Partia Demokratike para disa ditësh i ka bërë kërkesë publike znj. Nurihan Meta, si anëtare e Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe detyrës së lartë që mbulon në këtë institucion të japë dorëheqjen ...

Read More