03 Gus
0

Basha takohet me drejtorin e IRI: Mbështetja e institutit i rëndësishëm për kthimin e PD në alternativë qeverisëse

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me Drejtorin e Programit për Shqipërinë të Institutit Republikan Ndërkombëtar, John Fluharty. Basha shkruan se në qendër të bisedës ishte bashkëpunimi dhe mbështetja e Institutit për ndërtimin e kapaciteteve të ...

Read More