09 Gus
0

PD thirrje SPAK: Heto deri në fund aferën e inceneratorëve dhe kullat e Tiranës

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Çërraga Karabina thotë se PD shpreh shqetësimin e saj në lidhje me përfshirjen e qeverisë Rama në aferat korruptive, siç është rastit i inceneratorëve, por edhe projekti për ndërtimin e një kulle në qendër të ...

Read More