Tags: "Gazment Koduzi"

10 Maj
0

Gazment Koduzi dhe kreu i PD, Divjakë, denoncojnë mungesën e mjekëve në qendrën shëndetësore të fshatit Çermë Sektor: 6 mijë banorë nuk ka kush t’i vizitojë

Anëtari i Kryesisë së PD, Gazment Koduzi dhe kryetari i degës së PD, Divjakë, Julian Gjini, kanë denoncuar mungesën e mjekëve në qendrën shëndetësore në fshatin Çermë Sektor, në bashkinë Divjakë. Në postimin e tij në Facebook, Koduzi shprehet se ...

Read More
18 Shk
0

Mungesa e shërbimeve në urgjencën e QSUT, drejtuesi i Departamentit të Shëndetësisë në PD, Gazment Koduzi i përgjigjet ministrisë së shëndetësisë: Për ata ka rëndësi propaganda, por jo jeta e shqiptarëve.

  Pas denoncimit për mungesën e shërbimeve në Urgjencën e QSUT, shefi i Departamentit të Shëndetësisë në PD, Gazment Koduzi ka reaguar sërish për kaosin e krijuar nga zjarri i një jave më parë. Koduzi i është përgjigjur një reagimi ...

Read More
17 Shk
0

Anëtari i Kryesisë, Gazment Koduzi: Zjarri i rënë në urgjencën e sapo përuruar të QSUT, ka lënë pa shërbim qytetarët, të cilët përballen vetëm me fasadën e djegur të investimit të bujshëm përuruar nga vetë Edi Rama

    DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ANËTARI I KRYESISË, GAZMENT KODUZI Mjaftoi një shkëndije elektrike për të bërë shkrum e hi shëndetësinë “falas” të qeverisë. Zjarri i rënë në urgjencën e sapo përuruar të QSUT, ka lënë pa shërbim qytetarët, ...

Read More
21 Tet
0

Raporti i KLSH për COVID-19, Gazment Koduzi: Qeveria dështoi në menaxhimin e tij. Evidentimet e KLSH, janë ato që PD rekomandoi për zgjidhjen e situates

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Gazment Koduzi, ka komentuar raportin e Kontrollit të Lartë të Shtetit ku shprehet se qeveria ka dështuar në menaxhimin e situatës së pandemisë COVID-19. Në një deklaratë për mediat, Koduzi shprehet se evidentimet e ...

Read More
28 Kor
0

Deklarata e Komisionit Zgjedhor të Partisë Demokratike, Gazment Koduzi

Të nderuar anëtarë të Partisë Demokratike! Nesër, në datën 29 Korrik 2023, pas një muaji takime me demokratët të kandidatëve, do të kryhet votimi për Kryetarin e Partisë Demokratike. • Qendrat e votimit hapen në orën 08:00 dhe mbyllen në ...

Read More