24 Jul
0

Pampuri: Nuk kam firmosur dy herë në vendimin e Kryesisë

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka bërë një sqarim publik lidhur me foton që qarkulloi në rrjet dhe pretendohej se kishte firmosur dy herë në vendimin e kryesisë për t’i kaluar vulën e partisë Indrit Sefës. Pampuri shkruan se ...

Me Shume